bedavsitem formu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

bedavsitem formu

bedavaistemi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

www.okey101.net

YazarMesaj
duru_
Misafir

www.okey101.net Empty
MesajKonu: www.okey101.net   www.okey101.net Icon_minitimeCuma Eyl. 05, 2008 10:52 pm

www.okey101.net Salonjx5

Artık oyunumuzu oynarken sohbetimizi edebileceğimiz ve arkadaşlarımızı webcamda görebileceğimiz bir site var. İnci gibi Doguincisi .Oyun sitelerine,sohbet kanallarına ve msn e bölünmüş bilgisayarımız ekranını,artık bu kadar karmaşıklıktan kurtarabileceğimiz ve tek programla hepsini birleştirebileceğimiz bir ortam bu site,hem de ücretsiz üyelik sistemine sahip .Site yeni açılmış, şu an için okey ve 101 okey olmak üzere iki oyun mevcut .
Sitenin diğer sitelerden

*msn gibi kameralı sistem olması
*sohbet kanallarındaki gibi,genel,özel ve masa sohbet ekranlarının bulunması
*okey ve 101 okey tercihi yapabilme şansı tanıması
*site sahipleriyle istediğiniz anda görüşme imkanı tanıması
*site yöneticileriyle istediğiniz anda görüşme olanağı tanıması
*site ve salon yöneticisi olma olanağının bulunması
*sitede hakaret,küfür,rahatsızlık verme vb davranışların anında cezalandırılıyor olması nedeniyle zaaflı insanların huzuru bozacak olmasının anında engelleniyor olması
*yazı rengi,karakteri,smileyler,sesli uyarılar,titreşimler ve avatarlarınızla sistemde bulunmanıza müsaade edilmesi nedeniyle görsel olarak zengin bir ortam sunulması
*mesajlaşma sisteminin mevcut olması (forum niteliğinde)
*üyelerin kendilerine özel sayfalarının olması
*sistemde mevcut oyuncularla arkadaş listelerinin oluşturulabilmesi
*radyo hizmeti sunulması

gibi farklı ve özel yönleri bulunuyor.Bu nedenle benim tercih sebebim.Sizinde seveceğinizden eminim ve öneriyorum

.Oyuna veya adreslerinden ulaşabiliyorsunuz.

Oyunu indirmek için bu linkleri tıkladığınızda öncelikler sol menüde bulunan üye ol butonunu kullanarak nick ve şifre almanız gerekiyor.Nick alırken aşağıda belirtilen kurallara uygun nick alınması durumunda hemen nick onaylanıyor

Nickinizin onaylanıp onaylanmadığını yine sol menüde bulunan onay Durumu butonuna basarak lsiteden kontrol edebilirsiniz.

Nickiniz onaylandıktan sonra,bir kere mahsus olmak üzere sol menüden yine Oyunu Yükle butonunu tıklayarak oyun giriş programını bilgisayarınıza indirmeniz gerekiyor.

Bilgisayara inen sıkıştırılmış dosyayı tıkladığınızda karşınızı uygulama dosyası çıkacaktır.

Onuda tıklayarak oyun giriş panelini açabilirsiniz.Açılan panele az önce aldığınız nick ve şifrenizi girip,ve oynamak istediğiniz salonu seçerek (salon isimlerinin yanında,o salonda kaç oyuncu,kaç yönetici olduğu yazacaktır) siteye girebilirsiniz.

Siteye girişiniz genel ekranda her şey çok açık bir şekilde kullanımınıza sunulmuş durumda.masalar,oyuncular,yöneticiler,alt menüde yardım vb link yolları,radyo düğmeleri vs.

bu ekranın sol üst tarafından istediğiniz özelliklerde masayı açıp oynamaya başlayabilirsiniz

oyundayken genel panelinden,masadan ve kameralı özel panelinden sohbet edebilirsiniz aynı zamanda.özel panelinin ve kameraların yönetiminde de birçok detay hizmetinize sunulmuş durumda olacak şekilde ayarlanmış

huzurlu bu ortamda oyun oynamak benim tercihim. Ayrıcalıklı olduğunun hissettirilmesi oyun oynarken bile olsa güzel bir duygu.sizleri de bekliyorum.

.Oyuna veya adreslerinden ulaşabiliyorsunuz.
Admin
Admin

www.okey101.net Empty
MesajKonu: Geri: www.okey101.net   www.okey101.net Icon_minitimeCuma Eyl. 05, 2008 11:37 pm

sagol duru
https://hakan.forum.st

www.okey101.net
1 sayfadaki 1 sayfası